Moja przygoda z MLM rozpoczęła się 4 lata temu. Od samego początku współpracuję z firmą CaliVita. Mieszkam z Rzeszowie i z wykształcenia jestem infomratykiem. Ukończyłem informatykę na Politechnice Rzeszowskiej i zaraz po ukończeniu studiów załozyłem własną firmę, wtedy nie wiedziałem jeszcze nic o mlm. Prowadząc własny biznes oparty na przygotowywaniu dla klientów stron internetowych stwierdziłem że chce czegoś więcej od życia niż to co może mi zaoferować tradycyjna forma prowadzenia biznesu. W dodatku na rynku była ogromna konkurencja i aby zarobić cokolwiek musiałem na prace poświęcać cały dzień od wczesnego rana do późnego wieczora. Na szczęście moja siostra pokazała mi możliwości jakie daje biznes MLM i firma CaliVita. Dziś wiem, że to był strzał w dziesiątkę.

Od ponad roku mąż Justyny (co również było strzałem w dziesiątke :) , z którą wspólnie prowadzimy nasz rodzinny biznes i wspólnie odnosimy sukcesy w tym co robimy.

Dzięki MLM możemy podróżować po świecie co bardzo wzbudziło moje zainteresowanie w poszerzaniu wiedzy na temat innych krajów i kultur. Przy okazji podróży odkryłem nową rzecz którą bardzo lubię robić – przygotowywanie filmów video oraz robienie zdjęć. Tak aby nie siedzieć cały czas przy komputerze regularnie chodzę na basen i gram z piłkę nożną. Po takich aktywnościach z przyjemnością włączam konsole PS3 aby zrelaksować się przed TV. Uwielbiam też być degustatorem potraw które przygotowuje Justyna, a że wychodzi jej to znakomicie to tylko mogę być z niej dumny.

Aktualnie jestem studentem pierwszego rocznika studiów MLM przy WSB Wrocław. Studia oprócz podnoszenia prestiżu całej branży edukują nas w tym jak być jeszcze lepszym w tym co robimy. Informacje o tych studiach możesz na bieżąco czytać w dziale Studia MLM.